top of page
  • Zdjęcie autoraGłosWołającyNaPustyni

Wizja z rakietami atomowymi. "Módlcie się o Miłosierdzie!" Przekaz z dnia 06.06.2020 roku.

Otrzymałam dzisiaj wiadomość z Kanady, a Najświętsza Matka Boża, Nasza cudowna Maria, przypomniała mi, co mi kiedyś pokazała.

Otóż zostałam uniesiona Przez Anioła Pana i znalazłam się w miejscu, jakby w powietrzu. I tam była Najświętsza Maria, Mama Pana Naszego Jezusa Chrystusa i była z dwoma Aniołami. I pokazała mi rakiety Atomowe przygotowane do startu i paliły się już czerwone swiatła. I Alarm wył przeraźliwie.

I zrozumiałam co to jest i zapytałam się ze łzami w oczach, czy można to wyłączyć, cofnąć czas, cokolwiek zrobić, aby do tego nie doszło?

I spojrzałam się na Aniołów, a oni mieli opuszczone głowy a po chwili spojrzeli się na mnie, i patrząc bardzo smutnym wzrokiem powiedzieli, że nie. Spojrzałam się błagalnym wzrokiem na Najświętszą Marię, a Ona płakała, łzy płynęły jej po twarzy. 

Módlcie się codziennie o Boże Miłosierdzie. I nie przestawajcie jak ja od lat nie przestaje modlić się i wołać o Miłosierdzie.

Nie raz, nie dawa, ale przez cały dzień, nawet jeśli wykonujecie czynności codzienne. Niech wasze myśli będą przy Jezusie, Bogu Żywym, Duchu Świętym i Najświętszej Matce Bożej, Marii.

Bo gdy będziemy wołać szturmem do Nieba o Miłosierdzie, Bóg wysłucha, gdy będzie to Jego Wola.

109 wyświetleń
bottom of page