top of page
  • Zdjęcie autoraGłosWołającyNaPustyni

PIEŚŃ SERCA. CHWAŁA ZMARTWYCHWSTAŁEMU PANU NASZEMU. Przekaz z dnia 08.10.2021 roku.

Dziś dane mi było widzieć jak z nieba spadały świetlisto białe promienie. A ja leżąc w łóżku powiedziałam na głos: "Czyżby to gwiazdy spadały z nieba? Tak jak w wizjach?" Widok był piękny. Niebo było mleczno poszarzałe A na tym tle spadały świetliste urywane promienie. A było ich tak dużo.. Nie wiem co to znaczy, ale nie czułam strachu.. A gdy wstałam, to w sercu miałam tą pieśń.

Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja! Pan i Zbawiciel nasz. Alleluja! Jego Moc i Chwała okrywa nas. W Sakramencie Eucharystii czeka na nas.

On Życiem jest i Imię Jego też. On wyrwał nas z otchłani piekła. On pięknem Jest i piękno jest w Nim. Pełnią Miłości i Światła też. On radością duszy każdej Jest. Którą napełnia Pokojem też. Chwała Mu Odwiecznemu Bogu. Chwała Mu i dziękczynienie. Odwieczny hymn duszy stworzonej z Jego łona Ojca Niebieskiego. Alleluja Zbawco nasz. Alleluja Królu nasz. Alleluja Panie nasz . Alleluja Tobie Ojcze Wszechmogący i Wszechmocny. Co potęgą Swą łamiesz pęta grzechu.

Niech odwieczny hymn duszy stworzonej przez Ciebie, składa Ci pokłon i wszelkie dziękczynienie. Alleluja.

Jezu, Twe Imię Chwalebne Jest. O Chryste Boże i Zbawco nasz. Niech Twe Imię Święci się, o Boże, Któryś Jest w Niebie. Niech dusze stworzone przez Ciebie, oddają Ci pokłon i dziękczynienie. Niech na dźwięk Twego Świętego Imienia, zegnie się wszelkie kolano, by przed Tobą Zbawco Nasz, ukłon oddać. By pokłonić się w dziękczynieniu, oddać Ci Cześć i Chwałę i Uwielbienie. Alleluja.66 wyświetleń
bottom of page